Informatie en sponsoren

Fotoimpressie door de jaren heen van Siep&Co (samengesteld door Cor Dijk):
https://sites.google.com/view/kijksiepco

Actuele foto dagboek Siep&Co (samengesteld door Cor Dijk)
https://www.sites.google.com/site/freeencostrokarton

Nog meer interessante links

Facebook: https://www.facebook.com/siepENco/timeline

Nieuwsberichten in Oude Pekela: www.prachtigpekela.nl

De Mensen van de Strokarton: demensenvandestrokarton.nl/

Sponsoren

A. Woltjer _________ Email: info@industrieledienstverlening.nl
Arends Schildersbedrijf _________ Email: info@schildersbedrijf-arends.nl
Autoschade Pekela _________ Email: jackveldkamp@autoschadepekela.nl
H. Begeman _________ Email: hgbegeman@g31.eu
Boerma Hulsebos _________ Email: info@boermahulsebos.nl
Boxmaking O.P. GmbH _________ Email: p.hamminga@boxmaking-op.nl
Engel Behling Grondverzet _________ Email: info@behlinggrondverzet.nl
R. Broekema _________ Email: henb@ziggo.com
De Boer Transportbedrijf _________ Email: info@gebrdeboertransport.nl
Drenth Holland Zevenfabriek _________ Email: info@drenth-holland.com
Fruitema Garage en Berging _________ Email: info@fruitemaberging.nl
Futurama Handelsonderneming _________ Email: info@futurama-dhz.nl
Garage Dijkuizen _________ Email: info@garagedijkhuizen.nl
Gemeente Pekela _________ Email: info@pekela.nl
Gezondheidspraktijk Nel de Boer _________ Email: hil-nel@hetnet.nl
Garage G.H. Vos _________ Email: garagebedrijfghvos@gmail.com
Havehasta G. Heutink _________ Email: info@haveha.nl
H&D Technische Groothandel _________ Email: info@hdtechniek.nl
Hempflax _________ Email: mark@hempflax.com
Hydrauliek Totaal _________ Email: wj.@hydrauliektotaal.nl
Hulzebos Timmerfabriek _________ Email: info@timmerfabriek-hulzebos.nl
Koerts Dakwerken _________ Email: info@koertsdakwerken.nl
Koning Worst en Vleeswaren _________ Email: info@koningworst.nl
Kregel Bouwmarkt _________ Email: info@kregelbouwmarkt.nl
LMB Heeres _________ Email: info@heeresmechanisatie.nl
LMB Groenoord _________ Email: info@groenoordbv.nl
LMB Donkersgoed _________ Email: info@agroentuin.nl
Messchendorp Automobielen _________ Email: info@messchendorpauto.nl
Meijer Waterhuizen _________ Email: k.meijer15@kpnplanet.nl
Oppewal F.J. _________ Email: f.oppewal@worldonline.nl
Poortman Electroworld _________ Email: poortman@electroworld.nl
Queens Grass _________ Email: info@queensgrass.com
Rabobank Z.O.G. _________ Email: info@rabobankstadskanaal.nl
Remmers Transport _________ Email: info@remmerstransport.nl
Rotary Club Pekela _________ Email: marijke.inklaar@gmail.com
Schoorlemmer Landbouw _________ Email: j.lingbeek@schoorlemmerlandbouwbv.nl
Solidus Karton _________ Email: info@solidus.com
Studio 4 Reclame _________ Email: info@studio4reclame.nl
Steenindustrie Strating B.V. _________ Email: info@strating.nl
Stio Oldtimers _________ Email: mail@oldtimer-trekker.nl
Verbion _________ Email: info@verbionvloeren.nl
Verbarendse _________ Email: j.p.verbarendse@ziggo.nl
Van der Wal _________ Email: info@vanderwalblijham.nl
Wieske & Zn _________ Email: info@wieskenieuwepekela.nl
Wortelboer Landbouwbedrijf _________ Email: wortelboerpekela@netvisit.nl
Ben Wessels _________ Email: s.b.wessels@planet.nl
Abel van der Veen _________ Email: vanderveenabel@gmail.com
Harry Vrieze _________ Email: f2htineke10@hetnet.nl>
Fred Stötefalk _________ Email: jfcstotefalk@kpnmail.nl